Pracownik produkcji - Gawartowa Wola

JAGA Recruitment

  • Błonie, mazowieckie
  • 27,00 PLN za godzinę
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 18 dni temu
JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:Pracownik produkcji.Miejsce pracy: Gawartowa Wola k. Leszno.Pracownik produkcji - Gawartowa WolaMiejsce pracy: BłonieOferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
  • pracę 5 dniu tygodniu w systemie zmianowym: 6.00 -14.00/ 14.00-22.00 / 22.00 - 6.00;
  • możliwość nadgodzin;
  • wynagrodzenie 27,70 zł brutto/h;
  • mieszkanie blisko firmy;
  • praca w prężnie rozwiewające się firmę.
Twoje zadania:
  • proste czynności produkcyjne polegające na tworzeniu styropianu, płyt z pianki polietylenowej;
  • odbieranie towaru z maszyn;
  • kontrola jakości;
  • obsługa maszyn;
  • rozładunki, załadunki;
  • pakowanie towaru.
Wymagania:
  • silna motywacja do pracy;
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie zmianowym;
  • pracowitość oraz sumienność;
  • doświadczenie w pracy na produkcji nie jest wymagane.
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV!O szczegółach oferty można dowiedzieć się pod numerem 606 - 754 - 657.