Inżynier budowy

Gryfbud Sp. z o.o.

  • Międzywodzie, zachodniopomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Inżynier budowyTwój zakres obowiązków
  • ścisła współpraca z nadzorem budowy w działaniach logistycznych i organizacyjnych
  • przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom
  • sporządzanie raportów, zestawień, przedmiarów, analiz
  • opracowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
Nasze wymagania
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość pakietu MS Office oraz AutoCad
  • możliwość pracy w pasie nadmorskim - Świnoujście, Międzyzdroje, Międzywodzie, Darłowo (wymóg obowiązkowy dla kandydatów aplikujących w Szczecinie)
  • prawo jazdy kat. B (dodatkowy atut)
To oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • spotkania integracyjne oraz szkolenia
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz pakietów sportowych
  • świętowanie urodzin, pikniki rodzinne

Gowork