Diagnosta

Invest Group Franczak Sp. z o.o.

  • Prudnik, opolskie
  • 6 800 PLN miesięcznie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 20 dni temu
Numer oferty: StrPr/24/0000 Oferta ważna: od 2024-04-08 do 2024-04-30
Stanowisko: Diagnosta . .
Miejsce pracy: Prudnik, powiat prudnicki, gmina Prudnik, woj. OPOLSKIE
Ilość miejsc: 1
Zakres obowiązków: Wykonywanie badań technicznych pojazdów
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wymagane doświadczenie: 1 rok
Umiejętności i uprawnienia: Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 1 rok
Inne: Aktualne uprawnienia diagnostyczne do wykonywania badań technicznych pojazdów
Wynagrodzenie: 6800.00 PLN
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Data rozpoczęcia pracy:
Miejsce pracy: Prudnik (gm. Prudnik, woj. OPOLSKIE)
Wynagrodzenie brutto: 6800.00 PLN
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40 Zmianowość: jedna zmiana
Praca w wolne dni: NIE Zatrudnienie od zaraz: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE Zapewnienie wyżywienia: NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski: NIE
Wymagane dokumenty: Cv i podanie
Język składania aplikacji: polski
Adres:
Podłopień (gm. Tymbark, woj. MAŁOPOLSKIE), Polska
Telefon: 692 186 538
Adres e-mail:
Czy oferta jest subsydiowana: NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON: NIE
Nazwa firmy: Invest Group Franczak Sp. z o.o.
Adres:
Mapa dojazdu