KELNERKA/RECEPCIONISTKA

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Świebodzin, lubuskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0176
Obowiązki:Obsługa gościa – przygotowanie śniadań dla gości hotelowych, zbieranie zamówień, pomoc w wyborze dania, jeśli klient sobie tego życzy, a także podawanie gościom zamówionych potraw. Kelner odpowiedzialny jest też za prowadzenie rachunku klienta, odpowiadanie na zadane pytania, rezerwacja oraz zameldowanie gościa hotelowego,Wymagania:Wymagania konieczne:Języki:
  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Umiejętności i uprawnienia:
  • komunikatywność, umiejętności organizacyjne
  • wysoka kultura osobista
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Miejsce pracy: Górna 4, 66-200 Świebodzin, powiat: świebodziński, woj: lubuskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: Brak danych.Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca