Process Development Team Lider

Fortaco Group

  • Janów Lubelski, lubelskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 18 dni temu
FORTACO Group jest wiodącym partnerem produkcji dla firm działających w obszarze inżynierii mechanicznej przemysłu ciężkiego (rolnictwo, leśnictwo, budownictwo, transport materiałów, górnictwo) oraz największym w Europie uczestnikiem w tej branży. Spółka zatrudnia łącznie blisko 2300 pracowników i prowadzi działalność w Finlandii, Estonii, Polsce, na Węgrzech i Słowacji. W Polsce firma posiada dwa oddziały: we Wrocławiu i w Janowie Lubelskimi.Process Development Team LiderMiejsce pracy: Janów LubelskiTwój zakres obowiązków obejmuje następujące zadania:
  • Nadzór nad procesem projektowania i uruchamiania procesu wytwarzania konstrukcji spawanych zgodnie z Lean Manufacturing i wymogami klienta,
  • Definiowanie oraz nadzór nad tworzeniem dokumentacji produkcyjnej na etapie NPI oraz w trakcie produkcji,
  • Kierowanie procesem ciągłego doskonalenia w obszarze produkcji ,
  • Koordynowanie pracy podległego zespołu,
  • Automatyzacja procesów produkcyjnych i okołoprodukcyjnych.
Aby móc skutecznie realizować zadania wymagane jest:
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie w obszarze produkcji konstrukcji spawanych - mile widziane,
  • Minimum 2 lata doświadczenie w tworzeniu i koordynowaniu pracy zespołu NPI,
  • Minimum 2 lata doświadczenie w projektowaniu, uruchamianiu oraz optymalizacji procesu, wytwarzania konstrukcji spawanych zgodnie z Lean Manufacturing
  • Znajomość i praca w systemach: CAD, SAP,
  • Znajomość procesów spawania, obróbki skrawaniem i lakierowania,
  • Bardzo dobra umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność delegowania zadań i monitorowanie postępów prac zespołu,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
W Fortaco pracujemy w międzynarodowym środowisku z nowoczesnymi narzędziami. Oferujemy korzyści takie jak:
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia techniczne, kursy językowe),
  • Dużą samodzielność przy podejmowaniu decyzji, możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie połączone z premią,
  • Płatną 45 minutową przerwę,
  • Pakiet świadczeń socjalnych, w tym karnety na basen, karta Multisport, dofinansowanie do posiłków itp.,
  • Dodatkowe ubezpieczenie NNW płatne przez pracodawcę,
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy dla osób dojeżdżających powyżej 30 km,
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Termin składania podań do 30.06.2024Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę Fortaco JL Sp. z o.o. z siedzibą w Janowie Lubelskim (dalej „Pracodawca”), na przetwarzanie danych osobowych podanych przez mnie dobrowolnie, które wykraczają poza katalog danych, jakich Pracodawca może ode mnie żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych ustaw, w celu zatrudnienia. Zostałem poinformowany, że mam możliwość odwołania udzielonej zgody w każdym czasie, ale wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.Pana/Pani dane osobowe przetwarzane są w związku z udziałem w procesie rekrutacji w celu przeprowadzenia rekrutacji na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy lub innych aktów prawnych, z których wynika konieczność wypełnienia przez Pracodawcę obowiązku nałożonego na niego przepisem prawa, oraz na podstawie zgody wyrażonej w zakresie dobrowolnie podanych przez Pana/Panią danych w związku z uczestnictwem w rekrutacji.
Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych mogą być:
1) spółki z grupy kapitałowej Pracodawcy - Fortaco Sp. z o.o.
2) podmioty świadczące usługi na rzecz Pracodawcy w zakresie: usług kadrowo -płacowych, IT, benefitów, szkoleń, badań medycznych, ubezpieczeń
Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane:
1) do zakończenia rekrutacji w związku z którą aplikował Pan/Pani do pracy u Pracodawcy, jeśli nie wyraził Pan/Pani zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji,
2) do 1 roku od dnia złożenia aplikacji w przypadku gdy wyraził Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych w celach przyszłych rekrutacji.Informujemy, że:
1) jest Pan/Pani uprawniona do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodności z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed cofnięciem zgody;
2) przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do swoich danych (art. 15 RODO), ich sprostowania (art. 16 RODO), usunięcia danych (art. 17 RODO) oraz prawo ograniczenia przetwarzania danych (art. 18 RODO);
3) przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
4) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwi udział w rekrutacji;ObserwujWłącz job alert? Co oznacza „Aplikuj szybko”?„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany. DrukujPoznajFORTACO JL Sp. z o.o.1FORTACO Group jest wiodącym partnerem produkcji dla firm działających w obszarze inżynierii mechanicznej przemysłu ciężkiego (rolnictwo, leśnictwo, budownictwo, transport materiałów, górnictwo) oraz największym w Europie uczestnikiem w tej branży. Spółka zatrudnia łącznie blisko 2300 pracowników i prowadzi działalność w Finlandii, Estonii, Polsce, na Węgrzech i Słowacji. W Polsce firma posiada dwa oddziały: we Wrocławiu i w Janowie Lubelskimi.ObserwujWłącz job alert? Co oznacza „Aplikuj szybko”?„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Praca.pl