KIEROWNIK DZIAŁU KADR I PŁAC

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Staszów, świętokrzyskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0253
Obowiązki:- zarządzanie procesami kadrowo - płacowymi,
- koordynowanie spraw kadrowych,
- dbanie o aktualizację dokumentacji pracowników,
- kontrola poprawności naliczania wynagrodzeń,
- obsługa kadrowo - płacowa pracowników,
- współpraca z pozostałymi działami firmy oraz instytucjami zewnętrznymi.Wymagania:Wymagania konieczne:Języki:
  • angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Umiejętności i uprawnienia:
  • bardzo dobra znajomość Prawa Pracy, wiedza z obszaru HR (wymagany staż - lata: 3)
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Exel, poczta elektroniczna)
  • Znajomość programów Płatnik, Comarch Optim
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne, specjalizacja: kadry, płace
Zawód:
  • Specjalista do spraw kadr (wymagany staż - lata: 3)
Miejsce pracy: Grzybów 78, 28-200 Staszów, powiat: staszowski, woj: świętokrzyskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyStaż pracy: lata: 3Wymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca