Specjalista ds. Procesów i Analiz Biznesowych

Ergo Hestia

  • Gdańsk, pomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 24 dni temu
  • Aplikuj teraz
Twój zakres obowiązków:
  • modelowanie procesów: przepływów pracy i informacji,
  • tworzenie analiz procesowych w projektach,
  • kreowanie innowacyjnych rozwiązań w przepływach pracy,
  • analiza i opiniowanie projektów inwestycyjnych,
  • ocena efektów finansowych z wdrożonych inicjatyw,
  • uzgadnianie podziału zadań i odpowiedzialności w procesach,
  • konsultacje i wsparcie w zadaniach optymalizacyjnych dla obszarów procesowych.
Nasze wymagania:
  • znajomość podejścia procesowego i metodyk zarządzania procesami,
  • podstawowa wiedza z zakresu zarządzania projektami,
  • wiedza dotycząca rachunku technicznego i podstaw ekonomii,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • znajomość obsługi excela,
  • umiejętności interpersonalne, otwartość i optymizm,
  • gotowość na nieszablonowe rozwiązania, samodyscyplina i konsekwencja w dążeniu do celu,
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i szkoleń,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość modelowania w notacji BPMN 2.0 lub/i ArchiMate 3.1
To oferujemy:
  • pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku ubezpieczeń w Polsce,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę,
  • pracę w systemie hybrydowym (3 dni z biura, 2 dni z domu),
  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy (możliwość rozpoczęcia pracy 7-9),
  • innowacyjne środowisko pracy i możliwość udziału w ciekawych projektach, które niejednokrotnie wyznaczają trendy na rynku,
  • narzędzia umożliwiające realizację celów,
  • realny wpływ na swój rozwój oraz ścieżkę kariery,
  • najwyższe standardy pracy i profesjonalne wdrożenie w obowiązki,
  • miejsce pracy dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością,
  • pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie do karty Multisport, prywatna opieka medyczna, pakiet stomatologiczny, dofinansowanie do posiłków, darmowe obiady za przyjazd do pracy rowerem).
Zainteresowanych Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o dokładne wypełnienie formularza rekrutacyjnego dostępnego po kliknięciu w przycisk "Aplikuj".

Ergo Hestia