Operator produkcji (m/k)

Trenkwalder Group

  • Tychy, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 2 miesiące temu
Zakres obowiązków:
  • praca na produkcji na dziale tłoczni lub spawalni,
  • zakładanie detalu na prasy i maszyny spawające,
  • obsługa zautomatyzowanych robotów spawalniczych,
  • kontrola wizualna detalu przed wysyłką,
  • wykonywanie pomiarów kontrolnych.
Wymagania:
  • chęć do pracy,
  • możliwość rozpoczęcia pracy w najbliższych dniach,
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej i w weekendy.
Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową,
  • praca w systemie 3-zmianowym od pon. do pt.,
  • stawkę 5370zł brutto,
  • premie miesięczne - 650 zł,
  • dofinansowanie stołówki zakładowej - 380 zł miesięcznie,
  • Premię absencyjną max 400 zł brutto wypłacana co 4 miesiące,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • dodatkowo płatne weekendy,
  • dodatki świąteczne,
  • pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe),
  • dostęp do portalu pracowniczego-masz stały podgląd do pasków, stanu urlopu, wniosków.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder Patron Sp. z o.o., nr cert. 2611