OPERATOR WTRYSKARKI R15/0855

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0854
Obowiązki:Obsługa maszyn i urządzeń oraz prace fizyczne związane z produkcją i przetwórstwem tworzyw sztucznych.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • podstawowe
Pozostałe wymagania:
  • nie jest wymagane doświadczenie
Miejsce pracy: Gołębia 5, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca