Operator wózka widłowego - BEZPŁATNY DOWÓZ - Adamów k. Grodziska Maz

JAGA Recruitment

  • Adamów, lubelskie Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 18 dni temu
JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) obecnie dla jednego ze swoich klientów lidera w branży e-commerce poszukuje zleceniobiorców zainteresowanych nawiązaniem współpracy. Zlecenie polega na przygotowywaniu zamówień do wysyłki w firmie Allegro.Miejsce pracy: Adamów k. Grodziska Mazowieckiego
Operator wózka widłowego - BEZPŁATNY DOWÓZ - Adamów k. Grodziska Maz.Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • zorganizowany transport do Adamowa z wybranych lokalizacji,
  • pracę według ustalonego grafiku,
  • wynagrodzenie miesięczne 5200 zł brutto,
  • miesięczną premię wydajnościową do 20% liczoną od podstawy,
  • dodatek za zlecenie w weekend - 50 zł brutto,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • dodatek za 100% frekwencji w okresie Smart Week - 500 zł brutto,
  • dostęp do nowoczesnej platformy pracowniczej (podgląd pasków wynagrodzeń, generator zaświadczeń, itp.),
  • kompleksową opiekę koordynatora ze strony Agencji.
Zadania:
  • obsługa wózka widłowego wysokiego składowania,
  • kompletacja zamówień,
  • rozładunek i załadunek towaru,
Wymagania:
  • uprawnienia wydane przez UDT - warunek konieczny,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
  • samodzielny dojazd do pracy

Jobdesk.pl