Specjalista ds. Obsługi Klienta Dystrybucji Krajowej

Raben Group

  • Gliwice, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 24 dni temu
Dołącz do naszego zespołu jako:Specjalista ds. Obsługi Klienta Dystrybucji KrajowejMiejsce pracy: GliwiceTo oferujemy:
  • pracę w zgranym i profesjonalnym zespole, w przyjaznej atmosferze
  • odpowiedzialne zadania
  • pakiet świadczeń socjalnych: kafeteria MyBenefit w tym m. in. karta Multisport, bilety do kina
  • prywatną opiekę medyczną
  • dostęp do bezpłatnej platformy do nauki języka obcego
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie
Twój zakres obowiązków:
  • kompleksowa obsługa Klientów Biznesowych w zakresie usług transportowych
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami
  • przyjmowanie i administracja zleceń
  • rozwiązywanie bieżących wyzwań operacyjnych
  • obsługa reklamacji
  • raportowanie na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
Nasze wymagania:
  • masz energię do działania i kreatywnie podchodzisz do rozwiązywania problemów
  • skutecznie komunikujesz się oraz współpracujesz w zespole
  • możesz pracować na zmiany w przedziale godzin 6-18
  • masz doświadczenie w budowaniu partnerskich relacji z klientami
  • znajomość języka angielskiego (poziom B2)
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego
Mamy drive do rozwoju!Ponieważ ciągłe doskonalenie i dążenie do perfekcji jest wpisane w nasze organizacyjne DNA.FRESH LOGISTICS Polska - to nie tylko jakość, profesjonalizm, bezpieczeństwo i stabilność, ale również optymizm, energia i motywacja do osiągania celów.W sukces naszej firmy zaangażowani są wszyscy Pracownicy, zarówno w biurach i magazynach, jak również współpracujący z nami Kierowcy.Naszym drivem jest budowanie angażującego środowiska pracy.Zawsze świeżo, zawsze na czas! Dołącz do naszego zespołu - czekamy na Ciebie!

Raben Group