Inżynier projektant (mechanik)

Bergman Engineering

  • Zabrze,śląskie Chorzów, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Oferta
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System premiowy, pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie oraz karta benefitowa, programy dla dzieci pracowników)
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez dedykowane szkolenia
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
Obowiązki
  • Rozwój koncepcji oraz projektowanie elementów sieci elektrycznej m.in. rozdzielnic średniego i niskiego napięcia oraz stacji transformatorowych pod kątem mechanicznym
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej
  • Udział w projektach rozwojowych, realizacja prac koncepcyjnych
  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki mechanika i budowa maszyn
  • 3-letnie doświadczenie w projektowaniu stacji transformatorowych i/lub instalacji elektroenergetycznych
  • Znajomość oprogramowania CAD, np. Inventor, SolidWorks lub podobnego
  • Znajomość narzędzi pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, kreatywność, wyobraźnia przestrzenna
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, umożliwiającym swobodną komunikację
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wykonywania pracy w dwóch lokalizacjach - w Chorzowie i Zabrzu
Ten proces rekrutacyjny prowadzi Katarzyna OrlopMasz pytania dotyczące oferty?
Napisz:
  • ID IMC/KO/0324
  • Lokalizacja Chorzów, Zabrze
  • Kategoria Automatyka/Elektryka, Inżynieria/Produkcja, Konstruowanie/Projektowanie
  • Tryb Stacjonarna
  • Poziom stanowiska Specjalista