Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych

Fluor

  • Gliwice, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Job DescriptionKorporacja Fluor - jesteśmy globalnym liderem, który projektuje, buduje, zarządza i utrzymuje największe inwestycje na całym świecie. Fluor to ponad 56 tysięcy pracowników, w 81 krajach, na 6 kontynentach.
Biuro w Gliwicach realizuje projekty przede wszystkim dla liderów rynku chemicznego, petrochemicznego, rafineryjnego, a także biotechnologicznego/farmaceutycznego.
W związku z rozwojem struktur organizacyjnych poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Inżynier Elektryk/ Asystent Projektanta
Miejsce pracy: Gliwice
Podstawowy zakres obowiązków:
  • Praca w zespole projektowym pod kierunkiem inżyniera prowadzącego
  • Udział w opracowywaniu dokumentacji do zakupów urządzeń i materiałów elektrycznych oraz dokumentacji do pozwolenia na budowę
  • Przegląd dokumentacji od dostawców urządzeń, ocena zgodności dokumentacji z wymaganiami projektowymi oraz aktywne poszukiwanie rozwiązań w przypadku wykrycia niezgodności
  • Tworzenie modelu 3D w środowisku 3D PDS
  • Tworzenie rysunków 2D przy użyciu oprogramowania AutoCAD lub Microstation
  • Współpraca z innymi branżami w obrębie realizowanego projektu
Basic Job RequirementsOczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynier elektryk, elektrotechnik) lub student ostatniego roku
  • Znajomość oprogramowania typu CAD oraz MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego w zakresie technicznym
  • Nastawienie na podwyższanie swoich kwalifikacji i ciągły rozwój
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne
Dodatkowe atuty:
  • Doświadczenia w projektowaniu instalacji elektrycznych dla przemysłu
  • Znajomość międzynarodowych standardów i norm projektowania
  • Znajomość oprogramowania 3D PDS lub Revit
  • Doświadczenie w tworzeniu zestawień materiałowych
  • Doświadczenie w pracy na etapie budowie
Oferujemy:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowych zespołach przy realizacji skomplikowanych projektów
  • Przyjazną atmosferę pracy w firmie o otwartej kulturze organizacyjnej, opartej na wspieraniu wymiany wiedzy i doświadczeń, jak również umożliwiającej szeroki rozwój zawodowy
  • Stałe wykorzystywanie w pracy nowoczesnych narzędzi projektowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (m. in.: Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie wypoczynku, pracowniczy program emerytalny)
To be Considered Candidates:Must be authorized to work in the country where the position is located.Diverse WorkforceWe are an equal opportunity employer that recognizes the value of a diverse workforce. All qualified individuals will receive consideration for employment without regard to race, color, age, sex, sexual orientation, gender identity, religion, national origin, disability, veteran status, genetic information, or any other criteria protected by governing law.Notice to Candidates:Background checks are carried out as part of any conditional offer made, including (but not limited to & role dependant) education, professional registration, employment, references, passport verifications and Global Watchlist screening.

Fluor