Opiekun Pacjenta Stomatologii - Gdańsk CS Dental Sense

Medicover

  • Gdańsk, pomorskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 24 dni temu
Opiekun Pacjenta Stomatologii - Gdańsk CS Dental SenseMiejsce pracy: Centrum Stomatologii Dental Sense MedicoverGdańsk, ul. Myśliwska 33ADołącz do nas jeśli:
  • znasz język norweski na poziomie zaawansowanym, min. C1
  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym, min. B2
  • masz minimum roczne doświadczenie w koordynowaniu zadań i grafików,
  • posiadasz umiejętności sprzedażowe,
  • dobrze znasz pakiet MS Office (Word, Excel, Outlook) w celu prowadzenia dokumentacji oraz koordynowania grafikami.
  • posiadasz umiejętność organizowania pracy, aby zapewnić skuteczne i efektywne funkcjonowanie centrum stomatologicznego.
  • masz doskonałe umiejętności interpersonalne, umożliwiające nawiązywanie kontaktów z pacjentami i wykazujesz empatię wobec ich potrzeb.
Mile widziane doświadczenie w stomatologii lub na podobnym stanowisku.Twoje zadania:
  • zapewnienie wysokiej jakości doświadczeń pacjenta, dbanie o spełnienie jego oczekiwań i potrzeb.
  • koordynowanie planów leczenia i grafików lekarskich, które zapewnią sprawny przebieg leczenia.
  • przedstawienie pacjentom warunków opieki stomatologicznej, pomoc w zrozumieniu procesu leczenia.
  • sprzedaż pakietów i usług stomatologicznych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjentów.
  • edukacja pacjentów na temat stomatologii, zapewnianie im niezbędnych informacji na temat planu leczenia i dbania o zdrowie jamy ustnej.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełen etat lub na pół etatu w oparciu o umowę zlecenie, zapewniającą stabilne zatrudnienie i pełne świadczenia pracownicze.
  • Codzienne wsparcie zespołu, w którym panuje przyjazna atmosfera i wzajemna pomoc.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, które wyróżni Twoje CV w przyszłości.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, zapewniającą szybki dostęp do wysokiej jakości opieki zdrowotnej.
  • Darmowe wejście na siłownię dwa razy w tygodniu, aby dbać o swoje zdrowie i kondycję fizyczną.
  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits, z biletami do kina, teatru, karnety sportowe itp. w korzystnych cenach
  • Grupowe ubezpieczenie NNW, abyś czuł się bezpiecznie podczas wykonywania swoich obowiązków.

Medicover