DORADCA FINANSOWO-UBEZPIECZENIOWY

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0447
Obowiązki:Współpraca z klientem indywidualnym i biznesowym w dziedzinie finansów, nieruchomości i ubezpieczeń majątkowych oraz życiowych.
Własna działalność gospodarcza lub umowa zlecenie
Miejsce pracy Olsztyn i teren woj. warmińsko-mazurskiegoWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Pozostałe wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe - wskazane - praca z klientem sektor bankowości, nieruchomości i ubezpieczeń majątkowych oraz życiowych. Umiejętność pozyskiwania i nawiązywania relacji z klientem
Miejsce pracy: 10-900 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskieRodzaj umowy: WybórWymagane dokumenty: -Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca