Ślusarz

Assa Abloy

  • Dobrzeń Wielki, opolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 18 dni temu
ŚlusarzTwoje zadania:
  • Obsługa zgrzewarki oraz narzędzi takich jak zgrzewarka ręczna, szlifierka, wiertarka, wkrętarka pneumatyczna, wiertarka stacjonarna, piła oraz innych urządzeń niezbędnych do realizacji powierzonych zadań.
  • Dbanie o kontrolę zużycia materiałów i ich maksymalne wykorzystanie.
  • Wykonywanie wyrobów zgodnie z przyjętym harmonogramem oraz normami jakościowymi.
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie min. zawodowe.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomość obsługi narzędzi technicznych, w tym zgrzewarki, szlifierki i wiertarki.
  • Otwartość, komunikatywność oraz zaangażowanie w pracę.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie za osiągane cele.
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej.
  • Szkolenia i rozwój zawodowy.
Jeśli jesteś osobą sumienną i dokładną, a praca na produkcji to Twoja pasja - aplikuj już dziś!Zainteresowane osoby prosimy o składanie swojego CV przez link rekrutacyjny.
Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku w zakresie wymienionym w art. 22(1)
  • 1 kodeksu pracy w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: 22(1)
  • 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. a. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanej dalej „Rozporządzeniem”)”
Oraz w przypadku zgody na udział w przyszłych rekrutacjach:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (podstawa prawna: 22(1)
  • 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia)”
Jesteśmy Grupą ASSA ABLOY
To nasi ludzie sprawiają, że jesteśmy światowym liderem w zakresie dostarczania rozwiązań kontroli dostępu. W zamian otwieramy przed nimi wszystkie drzwi. Zatrudniając blisko 52 000 pracowników w ponad 70 różnych krajach pomagamy miliardom ludzi doświadczać dobrodziejstw bardziej otwartego świata. Nasze innowacje sprawiają, że wszelkiego rodzaju przestrzenie - fizyczne i wirtualne - są bezpieczniejsze i łatwiej dostępne.Jako pracodawca doceniamy efekty pracy bardziej niż posiadane tytuły czy życiorys. Z nami możesz rozwijać swoją karierę w zgodzie ze swoimi aspiracjami i naszymi ambicjami, w oparciu o konstruktywne informacje zwrotne, pakiet szkoleń i możliwości rozwoju zawodowego. Nasi pracownicy starają się myśleć szeroko by móc działać bardziej kompleksowo w obszarach, w których to działanie przynosi największe efekty. Zachęcamy ich do tego, by chcieli podejmować działania na szczeblu lokalnym, regionalnym, a nawet globalnym.Witając nowe osoby na naszym pokładzie, pragniemy, aby nasze zespoły były zróżnicowane i zintegrowane, cenimy również doświadczenie i umiejętność patrzenia na zagadnienia z różnych perspektyw.

Assa Abloy