KONTROLER JAKOŚCI WYROBÓW

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Kowale Oleckie, warmińsko-mazurskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0150
Obowiązki:nadzór nad produkcją i kontrola wyrobu gotowego w trakcie procesu produkcyjnego, zamykanie wadliwych produktów, kontrola poprawności oznakowania produktu, raportowanie wyników kontroli i niezgodności oraz nadzór nad działaniami korekcyjnymiWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Pozostałe wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku kontrolera jakości. Wymagana umiejętność pracy w zespole i zarządzania zespołem, dokładność, sumienność.
Miejsce pracy: Kościuszki 54, 19-420 Kowale Oleckie, powiat: olecki, woj: warmińsko-mazurskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: za pośrednictwem urzęduKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca