Elektryk sieciowy

Randstad

  • Starachowice, świętokrzyskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 24 dni temu
Dla Naszego klienta renomowanej firmy z branży motoryzacyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko elektryka sieciowego? Szukasz stałej pracy? Posiadasz uprawnieniaG1? Aplikuj!Elektryk sieciowy Nr ref.: /426/07/2023/KR/jobs.pl Starachowice (świętokrzyskie)Oferujemy
  • zatrudnienie bezpośrednio u Klienta na podstawie umowy o pracę
  • pracę w systemie 2 zmianowym od pon-pt; w godzinach 6-14;14-22
  • wynagrodzenie od 4500 PLN do 6000 PLN brutto miesięcznie
Zadania
  • wykonywanie konserwacji, remontów, napraw podległych sieci i instalacji elektrycznych na terenie zakładu
  • obsługa, konserwacja stacji energetycznych na terenie zakładu
  • wykonywanie pomiarów elektrycznych jak i pomiarów oświetlenia podległych sieci i instalacji elektrycznych
  • montaż instalacji elektrycznych
Oczekujemy
  • uprawnień elektrycznych grupy G1 powyżej 1kV
  • uprawnienia UDT do prac na wysokości - podesty ruchome przejezdne
  • znajomości schematów elektrycznych
Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jobs.pl