Pracownik produkcji

Manpower

  • Milicz, dolnośląskie
  • 6 500 PLN miesięcznie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!Pracownik produkcji Miejsce pracy: Milicz (dolnośląskie) | Numer ref. 421/jobs.plZadania:
  • Obsługa maszyn
  • Kontrola jakości
Wymagania:
  • Czekamy właśnie na Ciebie!
Mile widziane doświadczenie na produkcjiOferta:
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • • Atrakcyjne wynagrodzenie: 4242zł brutto podstawa + system premiowy (średnie zarobki 5000- 6500 zł brutto miesięcznie)
  • Wsparcie konsultanta Manpower podczas rekrutacji i zatrudnienia
  • Stołówkę pracowniczą na terenie firmy
  • Pakiet ManpowerGroup Premium (opieka medyczna, pzu, karta multisport)
  • Przyjazną atmosferę
  • Nasz Klient organizuje różnego rodzaje eventy dla pracowników i rodzin m.in dzień dziecka z gadżetami i zabawami
  • Transport pracowniczy z Odolanów, Milicz, Jarocin, Kobylin, Kalisz, Rawicz, Gostyń, Pleszew i wiele innych!
Miejsce pracy: KrotoszynUprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zgodnie z obowiązującym prawem nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

Jobs.pl

Podobne oferty pracy

  • Pracownik produkcji

    Manpower

    • wielkopolskie
    • Milicz, dolnośląskie
    • 6 500 PLN miesięcznie
    Zadania: Obsługa maszyn Kontrola jakości Wymagania: Czekamy właśnie na Ciebie! Mile widziane doświadczenie na produkcji Oferta: Umowę o pracę na pełny etat • Atrakcy…
    • 13 dni temu
  • Pracownik Działu Technicznego

    Dino

    • Milicz, dolnośląskie
    Obecnie oferujemy pracę na stanowisku: Pracownik Działu Technicznego Miejsce pracy: Milicz Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wykonywanie prac m…
    • 11 dni temu
  • Pracownik do wykładania towarów w drogerii kosmetycznej w Miliczu

    Instore Solution Services Polska sp. z o.o.

    • Milicz, dolnośląskie
    Firma Instore Solution Services Polska Sp. z o.o. – jesteśmy Agencją Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629), zajmującą się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy t…
    • 4 dni temu