Inżynier Wsparcia Sprzedaży

ZPUE

  • Poznań, wielkopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Inżynier Wsparcia SprzedażyMiejsce pracy: PoznańKluczowe zadania:
  • Opracowywanie koncepcji technicznych/projektów zasilania energetycznego;
  • Opracowanie ofert technicznych;
  • Weryfikacja techniczna produktu, przekazywanie zamówień do produkcji oraz monitorowanie realizacji zamówienia;
  • Doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych urządzeń oraz ich rozwiązań;
  • Poszerzanie wiedzy na temat oferowanych produktów i ich zastosowań.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe, techniczne lub wyższe elektrotechnika lub pokrewne;
  • Dobra znajomość programów (AutoCad, pakiet MS Office);
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność organizowania własnej pracy oraz samodzielność w wykonywaniu zadań;
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego.
Co oferujemy:
  • Pracę w firmie inżynieryjno-technologicznej o międzynarodowym zasięgu;
  • Wdrożenie do pracy na nowym stanowisku oraz wsparcie przełożonego;
  • Profesjonalne, dynamiczne, pełne wyzwań środowisko pracy;
  • Szkolenia poszerzające kompetencje i rozwijające wiedzę;
  • Pracę w zgranym zespole;
  • Niezbędne narzędzia pracy.

ZPUE