mechanik | serwisant

Randstad

  • Dobrzeń Wielki, opolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Firma produkująca maszyny do przeładunku kontenerów poszukuje mechanika i serwisanta do pracy w Murowie.Będziesz odpowiedzialny za serwis wózków widłowych.Jeśli nie posiadasz doświadczenia, ale jesteś złotą rączką, to aplikuj już dziś. Ważne, żebyś miał prawo jazdy, ponieważ dostaniesz auto służbowe.Zgłoś się już dziś poprzez formularz lub wyślij SMS o treści "serwis" lub zadzwoń pod numer 725 300 308.mechanik | serwisant Nr ref.: 394/2/2024/AŁ/jobs.pl Dobrzeń wielki (opolskie)Oferujemy
  • wynagrodzenie 7000 - 8000 zł brutto
  • umowę o pracę
  • praca na 1 zmianę (8-16)
  • poniedziałek - piątek (wolne weekendy)
  • samochód służbowy
  • ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karta multisport
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
Oczekujemy
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • umiejętność napraw mechanicznych
  • podstawowa znajomość języka angielskiego (instrukcje obsługi bywają w języku angielskim, ale możesz korzystać z aplikacji do tłumaczenia)
Zadania
  • serwis wózków widłowych (przeglądy, konserwacja, wymiana części)
Zgłoś się już dziś poprzez formularz lub wyślij SMS o treści "mechanik" lub zadzwoń pod numer 725 300 308.Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jobs.pl

Podobne oferty pracy

  • Serwisant Działu Reklamacji

    AGATA Spolka Akcyjna

    • Opole, opolskie
    Agata S.A. - Naszą pasją są wnętrza. Oferując szeroki wybór mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, pragniemy stać się częścią przestrzeni, która wyraża charakter, styl i wartości na…
    • 12 dni temu
  • Mechanik | Praca od zaraz | Atrakcyjne wynagrodzenie

    KnychTech

    • Dąbrowa, opolskie
    Firma z zasięgiem ogólnopolskim, posiadająca duże doświadczenie w zakresie sprzedaży oraz serwisowania maszyn i urządzeń komunalnych i rolniczych, poszukuje osób zainteresowanych p…
    • 25 dni temu
  • Mechanik samochodów osobowych (Niemcy) 2900 - 3100 €

    GM Agencja Pracy

    • Opole, opolskie
    • 2 900-3 100 EUR miesięcznie
    GM – Agencja Pracy to firma którą tworzy zespół o wieloletnim doświadczeniu. Prowadzimy rekrutację dla niemieckiej firm, która istnieje już długi czas na niemieckim rynku pracy i c…
    • 7 dni temu