Pracownik myjni samochodowej

  • Poznań, wielkopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 12 dni temu
Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.Pracownik myjni samochodowejMiejsce pracy: PoznańTwój zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie pojazdów do sprzedaży w tym: mycie pojazdu w wewnątrz i zewnątrz, odkurzanie
  • Pomoc w transporcie Klienta np. do banku czy urzędu
  • Kierowanie pojazdami na krótkich dystansach, parkowanie
  • Drobne naprawy
  • Fotografowanie aut
Nasze wymagania:
  • Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
  • Gotowość do pracy na zwenątrz
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę na dwie zmiany po 12 godzin (w godzinach 8-20)
  • 14/15 dni pracujących (2 weekendy w miesiącu)
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Kartę Multisport
  • Zniżki na produkty firmowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Praca.pl

Podobne oferty pracy

  • Pracownik myjni samochodowej

    AAA Auto

    • Poznań, wielkopolskie
    Interesujesz się branżą motoryzacyjną? Marzysz o pracy blisko pojazdów różnych marek? Chciałbyś zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe? Jeśli odpowiedziałeś na chociaż jedno pytani…
    • 22 dni temu
  • Pracownik myjni samochodowej

    AAA Auto

    • Poznań, wielkopolskie
    Interesujesz się branżą motoryzacyjną? Marzysz o pracy blisko pojazdów różnych marek? Chciałbyś zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe? Jeśli odpowiedziałeś na chociaż jedno pytani…
    • 12 dni temu
  • Pracuj dla wiodącej firmy w branży samochodowej

    FallWork

    • Poznań, wielkopolskie
    Opis stanowiska: - podawanie płyt akumulatorowych w maszynach - umieszczanie ich w obudowie - ustawienie ręczne maszyn Wymagania: Jeśli: - sumiennie i z pełnym zaangażowanie …
    • 24 dni temu