Pomocnik lakiernika

Contrain

  • Łódź, łódzkie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Dla jednego z naszych stałych klientów w związku z rozwojem działu poszukujemy osób, które są zainteresowane podjęciem pracy na produkcji na stanowisku – pomocnik lakiernika.ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • wypakowywanie części do lakierowania
  • przygotowanie elementów do malowania
  • kontrola jakości oraz pakowanie
  • dbanie o porządek pracy
  • przestrzeganie zasad BHP
WYMAGANIA:
  • dyspozycyjność
  • gotowość do pracy 3- zmianowej
  • chęć podjęcia długofalowej współpracy
OFERUJEMY:
  • praca w stabilnej firmie
  • wynagrodzenie zasadnicze umowa o pracę od 4300 brutto miesięcznie
  • 20% dodatek nocny
  • praca 3-zmianowa
  • jasny zakres obowiązków
  • profesjonalną obsługę administracyjną w trakcie zatrudnienia

Aplikuj.pl

Podobne oferty pracy

  • Pracy na produkcji na stanowisku - pomocnik lakiernika

    Contrain

    • Łódź, łódzkie
    Dla jednego z naszych stałych klientów w związku z rozwojem działu poszukujemy osób, które są zainteresowane podjęciem pracy na produkcji na stanowisku – pomocnik lakiernika. ZAK…
    • 9 dni temu
  • Lakiernik

    Gi Group

    • Łódź, łódzkie
    Szczegóły oferty pracy Data : 2024-03-18 Dostępność : 3 zmiany Typ umowy : Umowa o pracę tymczasową Aktualnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta - wiodącej firmy z b…
    • 1 miesiąc temu
  • LAKIERNIK SAMOCHODOWY do zakładu lakierniczego

    LimnusWork

    • Łódź, łódzkie
    LIMNUSWORK Sp. z o.o.Sp.k. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą - agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 15504. Specjalizujemy się w wyszukiw…
    • 19 dni temu