Poprowadź salonik prasowy Kolportera

Kolporter

  • Gryfino, zachodniopomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 18 dni temu
Poszukujemy osób zainteresowanych prowadzeniem saloniku prasowego. Jako lider rynku prasowego w Polsce oferujemy stabilną i bezpieczną formę współpracy. Nie wymagamy wkładu własnego!Dodatkowe informacje dostępne na stronie http://ajent.kolporter.com.pl/Poprowadź salonik prasowy KolporteraMiejsce pracy: GryfinoZapewniamy:
  • pracę w ogólnopolskiej sieci handlowej
  • umowę na czas nieokreślony
  • stałe, gwarantowane wynagrodzenie
  • partnerski system rozliczeń i atrakcyjny system motywacyjny
  • pracę na nowoczesnej platformie informatycznej, która znacznie upraszcza funkcjonowanie saloniku
  • w pełni urządzony i zatowarowany salonik prasowy
  • brak koniczności wnoszenia wkładu własnego
  • jasne i przejrzyste reguły współpracy
  • wsparcie i opiekę ze strony firmy
  • podwyższanie kwalifikacji, system szkoleń
  • możliwość rozwoju i awansu
  • sprawdzony pomysł na rodzinny biznes
  • działalność bez ryzyka
Obowiązki:
  • prowadzenie saloniku prasowego Kolporter
  • profesjonalna obsługa klientów
  • realizacja planów sprzedażowych i akcji promocyjnych
  • obsługa komputera i systemu kasowego
  • dbałość o powierzone mienie i wizerunek saloniku
Oczekujemy:
  • doświadczenie w pracy w obsłudze klienta
  • uczciwość, niekaralność, sumienność
  • zdolności handlowe, komunikatywność, dobra organizacja
  • zaangażowanie i aktywność wynikająca z przyjemności pracy w handlu
  • gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej

Kolporter