Spawacz MAG/ TIG Niemcy 2400€ - Niemiecka Umowa

Posrednictwo Pracy Soberka

  • Olesno, opolskie
  • 2 400 EUR miesięcznie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Pośrednictwo Pracy Soberka współpracujące z firmą o ponad 25 letnim doświadczeniu oraz ugruntowanej pozycji na niemieckim rynku, poszukuje fachowców do pracy na terenie Niemiec. Naszym pracownikom zapewniamy solidne warunki zatrudnienia oparte na Niemieckiej umowie o pracę w stabilnej firmie. Obecnie nasz partner posiada 18 swoich oddziałów na terenie całych Niemiec.Spawacz MAG / TIG
Opis stanowiska:- praca na stanowisku spawacza MAG / TIG
- przygotowanie elementów do spawania
- spawanie elementów na podstawie rysunku technicznego
Oferujemy:- umowę o pracę na niemieckich warunkach zawartą z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
- długoterminową współpracę
- bezpłatne zakwaterowanie które zapewnia i opłaca pracodawca
- pracę w pełnym wymiarze godzinowym plus możliwość pracy w dodatkowo wypłacanych nadgodzinach
- punktualne wypłaty
- stawkę godzinową
- dietę godzinową
- możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
- płatny urlop (w zależności od stażu pracy)
- dodatki urlopowe
- dodatki świąteczne
- premia po przepracowaniu pierwszego miesiąca
- odzież roboczą oraz narzędzia do pracy
- opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego
- pomoc w przyporządkowaniu odpowiedniej klasy podatkowej
- wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (ubezpieczenie, Kindergeld itp.)
- premia za zwerbowanie kolegi/znajomego do pracy w naszej firmieWymagania:
- minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- odpowiednie kwalifikacje zawodowe
- doświadczenie na stanowisku Spawacza
- prawo jazdy kat. B
- własny samochód (mile widziane)Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV oraz skany uprawnień wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na nasz adres mailowy: @
W tytule prosimy podać nazwę stanowiska „Spawacz”
Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod
numerami telefonów: +48 34 35 02 159, +48 884 375 335 lub na www.soberka.pl
Zapraszamy również na osobiste spotkania w
siedzibie naszej firmy 46-300 Olesno Ul. Drzymały 11.
Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Pośrednictwo Pracy Soberka., ul. Drzymały 11 46-300 Olesno (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 9389 ). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie firmie danych osobowych jest dobrowolne.Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych z naszej firmy. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz z stosowną informacją.

Lento