TERAPEUTA ZAJĘCIOWY

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Gryfino, zachodniopomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0237
Obowiązki:Prowadzenie zajęć terapeutycznych w pracowni gospodarstwa domowego z elementami kulinarnymi; Prowadzenie dokumentacji obowiązującej w ośrodku; Stała współpraca z zespołem terapeutycznym;Wymagania:Wymagania pożądane:Umiejętności i uprawnienia:
  • zaangażowanie
  • praca w zespole
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika, terapia
  • pomaturalne/policealne
Pozostałe wymagania:
  • 3 miesięczne doświadczenie zawodowe w pracy z osobami psychicznie chorymi; umiejętność organizacji prac z zakresu specyfiki pracowni kulinarnej,
Miejsce pracy: Sprzymierzonych 8A, 74-100 Gryfino, powiat: gryfiński, woj: zachodniopomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyStaż pracy: lata: 0, miesiące: 3Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP i cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca