FIZJOTERAPEUTA REHABILITACJI DOMOWEJ

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Łańcut, podkarpackie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0407
Obowiązki:Prowadzenie zabiegów fizjoterapeutycznych w domu u pacjenta - rehabilitacja pacjenta.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • PRAWO JAZDY KAT. B
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: Fizjoterapia
Pozostałe wymagania:
  • Miejsce wykonywania pracy w domu u pacjenta, na terenie całego powiatu łańcuckiego. Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie lub umowy o świadczenie usług medycznych - wysokość wynagrodzenia - 8400,00 zł brutto. Prawo jazdy kat. B (własny środek transportu).
Miejsce pracy: Józefa Piłsudskiego 4, 37-100 Łańcut, powiat: łańcucki, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca