OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI LUB MINIKOPARKI

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Mielec, podkarpackie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0784
Obowiązki:Robotnik budowlany
Praca na terenie Mielca i okolic
Możliwa praca na terenie województwa podkarpackiegoWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • mile widziane doświadczenie, uprawnienia do obsługi koparko-ładowarka lub minikoparki
Miejsce pracy: 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt telefoniczny z pracodawcąSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca