SPAWACZ (K/M)

Audit HR

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 25 dni temu
AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowiskoSPAWACZ (K/M)ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Spawanie różnych elementów konstrukcyjnych
  • Konfigurowanie sprzętu spawalniczego zgodnie z wymaganiami projektu i materiału
  • Obsługa oraz konserwacja urządzeń i maszyn wykorzystywanych w trakcie pracy
  • Sprawdzanie spawanej konstrukcji pod kątem zniekształceń i dokładności wymiarowej zgodnie z rysunkiem
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie kierunkowe (min. zawodowe)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie I-zmianowym
OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w systemie I-zmianowym
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

Aplikuj.pl