OPERATOR SINUMERIK - WINMAX (m / k)

Walter-Fach-Kraft

  • Oborniki Śląskie, dolnośląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Obecnie poszukujemy na stanowisko:OPERTOR CNC (m / k)SINUMERIK / WINMAXMiejsce pracy:Wrocław, dolnośląskieWalter-Fach-Kraft Personal GmbH lider rynku pracy.Posiadamy 25-letnie doświadczenie, które pomoże Ci w znalezieniu pracy spełniającej wszystkie Twoje wymagania. Dokładność i dbałość o szczegóły charakteryzują przeprowadzane przez nas rekrutacje.Wybierz stabilne zatrudnienie, wybierz Walter-Fach-Kraft.OPERATOR SINUMERIK - WINMAX (m / k)Oferta
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • umowa o pracę (pełny etat)
  • praca w nowoczesnym środowisku w innowacyjnych projektach
  • stabilne zatrudnienie i perspektywa długofalowej współpracy
Obowiązki
  • centrum obróbcze DMG lub Hurco (frezarka ze sterowaniem Sinumerik lub Winmax)
  • wykonywanie obróbki mechanicznej wg dokumentacji rysunkowej i technologicznej
  • praca na 2 zmiany
  • doświadczenie na stanowisku operatora obrabiarki CNC
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność programowania z poziomu panelu sterowania maszyny

Gowork