Pracownik baru Top Drive

Topaz

  • Lubartów, lubelskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Bar Top Drive w Lubartowie - ul. Lubelska 95 B poszukuje pracownika na stanowisko - Pracownik Baru
Pracownik baru Top DriveTwoje główne zadania:
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi i budowanie pozytywnych relacji z Klientami
  • przygotowywanie pizzy zgodnie ze standardami Baru
  • dbałość o porządek i czystość na stanowisku pracy
  • obsługa kasy fiskalnej
Oczekiwania:
  • dyspozycyjność - otwartość na pracę zmianową
  • komunikatywność i pozytywne nastawienie do Klientów
  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich szybkiego uzupełnienia)
  • mile widziane doświadczenie w pracy związanej z gastronomią i/lub z kasą fiskalną
Oferujemy:
  • umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju i pracę w bardzo dobrej atmosferze, w młodym zespole

Jobdesk.pl