KIEROWCA KAT. B

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Opole, opolskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 12 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0800
Obowiązki:Praca na stanowisku kierowcy w transporcie międzynarodowym.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
Wymagania pożądane:Wykształcenie:
  • podstawowe
Miejsce pracy: Lipowa 6, 45-773 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca

Podobne oferty pracy

  • Kierowca międzynarodowy kat. B

    TTD Michalik

    • Opole, opolskie
    Kierowca międzynarodowy kat. B Opis stanowiska praca na trasach międzynarodowych (UE + CH + NO) w systemie 3/1 załadunek i rozładunek towarów dbałość o prawidłowe zabezpiecz…
    • 24 dni temu
  • Kierowca autobusu kat. D

    Work Centre

    • Opole, opolskie
    Biuro pracy Work Centre (nr cert. 7098) poszukuje osoby chętnej do podjęcia pracy jako kierowca autobusu. Praca polega na świadczeniu usług przewozowych dla pracowników Agencji (…
    • 19 dni temu
  • Kierowca międzynarodowy kat. C+E - dla profesjonalistów

    Legarto Sp. z o.o.

    • Opole, opolskie
    Firma transportowa Legarto Logistic z siedzibą w Zielonej Górze zatrudni, na umowę o pracę, kierowców międzynarodowych z kat. C+E.Nasza flota składa się ze 160 zestawów przestrzenn…
    • 9 dni temu