Pracownik produkcji 2024

Randstad

  • Belsk Duży, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 17 dni temu
Szukasz pracy na dłużej? Ważne jest dla Ciebie stabilne i długofalowe zatrudnienie?
To trafiłeś idealnie, mamy to wszystko i jeszcze więcej, dodaj do tego atrakcyjne wynagrodzenie, lekki charakter pracy i zorganizowany transport.
Przekonaliśmy Cię? Nie czekaj zbyt długo, bo liczba miejsc jest ograniczona - wyślij sms o treści PRODUKCJA na numer podany w ogłoszeniu, na pewno do Ciebie oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty !
Zachęcamy do obejrzenia video z naszą ofertą pracy: www.randstad.link/obejrzyj-video-ferreroPracownik produkcji 2024 Nr ref.: 504/12/2023/PŚ/jobs.pl Belsk duży (mazowieckie)Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie -
27,38 zł brutto/godzina * stabilne i długofalowe zatrudnienie
  • umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)
  • pracę w systemie 3-zmianowym (po 8 godz.) lub 2 zmianowym (po 12 godz.) sam/a wybierzesz
  • zorganizowany transport do zakładu pracy (z wielu miejscowości) na trasach z Belska Dużego do: Grójca, Opoczna, Drzewicy, Nowego Miasta nad Pilicą, Przysuchy, Potworowa, Radomia, Jedlińska, Białobrzeg, Warki, Pionek, Kozienic oraz Mogielnicy.
  • kartę sportową i prywatną opiekę medyczną dla każdego Pracownika w atrakcyjnej cenie
Zadania
  • proste czynności przy pakowaniu słodyczy do opakowań zbiorczych
Oczekujemy
  • nie oczekujemy żadnego doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (warunek konieczny)
Twoi znajomi również poszukują pracy?Poleć im naszą ofertę, a będziecie mogli pracować na tej samej zmianie!Oferta dotyczy zatrudnienia na stanowisku Pracownik Produkcjita oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życiaAgencja zatrudnienia - nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jobs.pl