Monter konstrukcji stalowej/ Монтажник металоконструкцій

Forbis

  • Tuchów, małopolskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 19 dni temu
Zatrudnienie w firmie zajmującej się produkcją konstrukcji stalowej.
praca z blachami głównie w gatunku S235, grubości od 3-10 mmPraca w godzinach 7-17 , jest możliwość pracy w sobotę w godzinach 7-15- wymagane doświadczenie w zawodzie i pracy ze stalą czarną
- zalecane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu 0 (mile widziane)Wypłata na rękę na godzinę:
- umowa zlecenie // 30 zł netto
- umowa na działalność gospodarczą // 43 zł nettoРобота в компанії з виробництва металоконструкцій.
робота з листовим металом переважно S235, товщиною 3-10 ммРобота з 17:00, можливість роботи в суботу з 15:00.- обов'язковий досвід роботи за фахом та роботи з чорною сталлю
- рекомендована кваліфікація для керування кранами від рівня 0 (автомобільні милі)Оплата з рук в годину:
- договір доручення // 30 злотих нетто
- верх контракт // 43 злотих нетто

Lento

Podobne oferty pracy

  • Projektant konstrukcji budowlanych

    LeasingTeam

    • Tarnów, małopolskie
    LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach …
    • 5 dni temu
  • Projektant konstrukcji budowlanych

    LeasingTeam

    • Tarnów, małopolskie
    Zakres obowiązków: Tworzenie projektów i planów szalunków, uwzględniając specyfikacje budowlane, obciążenia, kształt i wymiary konstrukcji i wykonywanie obliczeń inżynieryjnych …
    • 5 dni temu
  • Projektant konstrukcji budowlanych

    LeasingTeam

    • Tarnów, małopolskie
    LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach …
    • 5 dni temu