MONTAŻYSTA INSTALACJI WENTYLACYJNYCH

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0358
Obowiązki:Montaż instalacji wentylacyjnych i innych instalacji przemysłowych.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Monter instalacji (wymagany staż - lata: 1)
  • Prawo jazdy kat.B
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • zasadnicze zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • Miejsce pracy: według zleceń.
Miejsce pracy: 35-111 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca