KIEROWCA KAT.C OFPR/24/0237

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Namysłów, opolskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0239
Obowiązki:Kierowca kat.C Praca na terenie Namysłowa o okolic (do 50 km)Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. C
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Miejsce pracy: Herberta 4, 46-100 Namysłów, powiat: namysłowski, woj: opolskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca