OPERATOR MASZYN DROGOWYCH/ROBOTNIK DROGOWY

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Kluczbork, opolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0310
Obowiązki:Prace przy budowie drógWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Pozostałe wymagania:
  • uprawnienia operator maszyn
Miejsce pracy: MATEJKI 1, 46-200 Kluczbork, powiat: kluczborski, woj: opolskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślonyWymagane dokumenty: potwierdzenie uprawnieńSposób aplikowania: za pośrednictwem urzęduKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca