MONTER OKABLOWANIA

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Łańcut, podkarpackie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0381
Obowiązki:Kładzenie kabli internetowych w budynkach.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • PRAWO JAZDY KAT. B
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • Staż pracy mile widziany, ale może być też osoba do przyuczenia.Miejsce wykonywania pracy: teren miasta RzeszówPraca w godzinach 8:00 - 16:00.
Miejsce pracy: Piekarska 3, 37-100 Łańcut, powiat: łańcucki, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyAdres www: www.helpik24.plKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca