SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Łomża, podlaskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0402
Obowiązki:Doradztwo z zakresu branży narzędziowej. Profesjonalna obsługa klienta. Przygotowywanie ofert handlowych. Kompletowanie zamówień. Obsluga systemu sprzedażowego WF-MAG, WAPRO. Przyjmowanie towaru.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Obsługa programu WF-MAG
  • Prawo jazdy kat. B
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • średnie ogólnokształcące
Pozostałe wymagania:
  • wymagania: wykształcenie średnie, doświadczenie zawodowe/staż pracy: branża narzędziowa, doświadczenie w obsłudze klienta, podstawowa znajomość programu WF-MAG, WAPRO, punktualność, dyspozycyjność, sumienność, dodatkowe wymagania: łatwość w nawiązywaniu relacji, prawo jazdy kat. B
Miejsce pracy: Al. Legionów 135 A, 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca