Starszy Specjalista ds. Komunikacji Marketingowej

PCC

  • Brzeg Dolny, dolnośląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Twój profil
  • wykształcenie wyższe
  • co najmniej 4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku: mile widziane w branży chemicznej
  • umiejętności organizacyjne, skuteczne planowanie i zarządzanie projektami marketingowymi
  • kreatywność i otwartość na wdrażanie nowych, nieszablonowych rozwiązań
  • znajomość narzędzi marketingowych, umiejętność korzystania z nowoczesnych narzędzi komunikacji, w tym platform do mailingów, newsletterów i kampanii marketingowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
Twoje zadania
  • Planowanie, wdrażanie oraz monitorowanie akcji marketingowych i promocyjnych wspierających działania sprzedażowe
  • Tworzenie spójnej komunikacji 360 offline i online
  • Opracowywanie i wdrażanie koncepcji kreatywnych na potrzeby bieżących akcji promocyjnych
  • Lekkie pióro i umiejętności graficzne: Przygotowywanie materiałów marketingowych, postów w mediach społecznościowych, artykułów, newsletteru
  • Organizacja eventów: Planowanie i nadzór nad udziałem firmy w targach, konferencjach i wydarzeniach branżowych
  • Komunikacja wewnętrzna i CSR: Inicjowanie i prowadzenie projektów społecznych oraz dbanie o wewnętrzny przekaz wartości firmy
  • Planowanie i realizacja badań marketingowych - rynku i konkurencji,
  • Współtworzenie planów marketingowych i planowanie budżetowe w powierzonym obszarze
Twoje korzyści
  • realizacja projektów, które są wyzwaniem – rozwijają i motywują
  • umowa o pracę w stabilnym i rozwojowym przedsiębiorstwie
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach i konferencjach branżowych
  • wsparcie zespołu marketingowego z Grupy PCC w wykonywaniu wspólnych zadań
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • dofinansowanie do karty MultiSport, do studiów podyplomowych i do nauki języka angielksiego
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoją aplikację wraz z oczekiwaną wysokością wynagrodzenia i informacją dotyczącą Twojej dostępności.

PCC