PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI, KONSERWATOR

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Świebodzin, lubuskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0184
Obowiązki:Sprzątanie osiedla. Pielęgnacja zieleni, koszenie trawy, przycinanie drzewek, praca w zmiennych warunkach klimatycznych (na dworze) oraz praca na wysokości powyżej 3 m. Drobne prace konserwacyjno - remontowe.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Miejsce pracy: Słoneczna 43AA, 66-200 Świebodzin, powiat: świebodziński, woj: lubuskieRodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca

Podobne oferty pracy

  • Doradca Techniczno-Handlowy

    CT-CARD SP. Z O.O.

    Dołącz do naszego zespołu. Nasza firma to 30 letnie doświadczenie poparte licznymi referencjami. Dostarczamy naszym klientom wyspecjalizowane rozwiązania dla przemysłu oparte na ch…
    • 1 dzień temu