Pracownik myjni samochodowej

Piotr

  • Wola (Warszawa)
  • Stała
  • Pełny etat
  • 27 dni temu
Autokomis w Warszawie przy ul. Ordona 2A poszukuje pracownika z doświadczeniem na myjnie samochodową .Jeśli lubisz pracę przy samochodach i chcesz się rozwijać w kierunku auto-detailingu to zapraszamy do kontaktu, u nas można się wiele nauczyć i mieć stabilna pracę .Idealny kandydat to osoba bez nałogów, dobrze zorganizowana oraz z pozytywnym nastawieniem do świata i ludzi. Chętna do samodzielnej pracy oraz do współpracy w zespole.Od kandydata wymagamy:Doświadczenia w pracy na myjni ręcznej (mycie i pranie tapicerki)Ważnego Prawa Jazdy kat B.Braku przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na myjni.Uczciwości, sumienności i dokładności.Jeśli uważasz że to praca dla ciebie.Pozdrawiam i czekamy na kontakt telefonicznyPiotr 602796683

Lento

Podobne oferty pracy

  • Pracownik myjni samochodowej

    Auto1 Group

    • Warszawa, mazowieckie
    Opis firmy AUTOHERO to innowacyjna platforma sprzedaży sprawdzonych samochodów używanych najwyższej jakości w pełni online. Nasza marka obecna jest w dziewięciu krajach - Polsce,…
    • 2 dni temu
  • Administrator ds. floty samochodowej (m/k)

    Trenkwalder Group

    • Warszawa, mazowieckie
    Zakres obowiązków: bieżąca obsługa klientów wewnętrznych oraz kontakt z dostawcami na rynku flotowym, bieżąca obsługa mandatów, monitów, korespondencji flotowej oraz archiwizacj…
    • 1 miesiąc temu
  • Pracownik ochrony na obiekty handlowe WOLA/OCHOTA

    Seris Konsalnet

    • Wola (Warszawa)
    Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich …
    • 25 dni temu