REFERENT DS. KADROWO-KSIĘGOWYCH (NR 0943)

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0943
Obowiązki:Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej pracowników, opracowywanie i kontrola list płac, przygotowywanie deklaracji ZUS oraz rozliczeń podatkowych związanych z wynagrodzeniem, realizacja zadań związanych z ubezpieczeniami społecznymi i zdrowotnymi pracowników, prowadzenie księgowości jednoosobowych działalności gospodarczych, wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego, sporządzanie deklaracji VAT i PIT, współpraca z zespołem w rozwiązywaniu problemów księgowych, zapewnienie zgodności z obowiązującymi przepisami i procedurami.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i Internetu
  • Kadrowo-księgowe
  • obsługa komputera - pakiet programów office
Wykształcenie:
  • średnie branżowe
Pozostałe wymagania:
  • umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja czasu pracydokładność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków
Miejsce pracy: Józefa Bema 7, 85-546 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: dokumenty przesyłać na adres: biuro@ziomkowscy.plSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca