Technik laborant

Angel Bio Sp. z o.o.

  • mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 26 dni temu
Technik laborantTwój zakres obowiązków
  • analiza jakościowa surowców, próbek międzyoperacyjnych oraz produktu gotowego,
  • prowadzenie dokumentacji z prowadzonych analiz,
  • sprawdzanie działania i kalibracja przyrządów pomiarowych,
  • przestrzeganie procedur w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • ścisła współpraca z działem ds. jakości oraz R&D.
Nasze wymagania
  • wykształcenie techniczne w obszarze tj. technologia żywności, chemia, inżynieria chemiczna,
  • doświadczenie w pracy jako Laborant, w szczególności w obszarze produkcji,
  • znajomość narzędzi używanych przy analizie fizycznej i chemicznej,
  • zrozumienie systemów do zarządzania jakością oraz odpowiednich przepisów (tj. ISO, GMP),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolność do organizacji pracy własnej,
  • dokładność, sumienność i punktualność,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym (mile widziana).
To oferujemy
  • stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie rosnące wraz ze wzrostem umiejętności,
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • premie dodatkowe oraz prezenty świąteczne,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w bezpiecznie zorganizowanym otoczeniu i przyjazną atmosferę.

Gowork