Kucharz - Berlin Hotel

Matchmaker

  • Kraków, małopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 17 dni temu
Dla jednego z naszych klientów zagranicznych poszukujemy Kucharza.OSTATNIE WOLNE MIEJSCE!Klient prowadzi Hotel**** pod samym Berlinem.Szczegóły:
Rozpoczęcie projektu: od zaraz (termin wyjazdu do ustalenia)
Zakończenie projektu: długoterminowe zatrudnienie
Miejsce: 14513 Teltow, pod Berlinem, NiemcyObowiązki:
- w Hotelu panuje głowie kuchnia klasyczna, śródziemnomorska- bufet, układanie menu
- współpraca z szefem kuchniWymagania:
- doświadczenie w branży
- znajomość języka niemieckiego A1/A2Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie- 2700 € brutto/mies
- możliwość zakwaterowania- w pełni wyposażone wraz z WIFI
- umowę z niemieckim pracodawcą
- 3 zmianowy system pracy
- zapewnione wyżywienie
- wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych.Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu pod numer 664 150 382

Lento