SPECJALISTA PSYCHOTERAPII UZALEŻNIEŃ

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Olesno, opolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0145
Obowiązki:Prowadzenie terapii indywidualnej i grupowej.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Zawód:
  • Specjalista psychoterapii uzależnień
Pozostałe wymagania:
  • Wykształcenie wyższe o kierunku specjalista psychoterapii uzależnienia bądź psycholog po ukończonym II roku psychoterapii.
Miejsce pracy: Ignacego Krasickiego 22, 46-300 Olesno, powiat: oleski, woj: opolskieRodzaj umowy: WybórWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca