KIEROWCA - MAGAZYNIER

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Niemysłowice, opolskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0147
Obowiązki:Rozwożenie węgla, prace magazynoweMiejsce pracy: 48-200 Niemysłowice 61B, powiat: prudnicki, woj: opolskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: Podanie, CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyAdres www: www.tomex-prudnik.plKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca

Podobne oferty pracy

  • Kierowca - Magazynier

    Tomex

    • 5 400 PLN miesięcznie
    Numer oferty: StrPr/24/0000 Oferta ważna: od 2024-04-05 do 2024-05-23 Stanowisko: Kierowca - Magazynier . . Miejsce pracy: Niemysłowice, powiat prudnicki, gmina Prudnik, woj. OPO…
    • 22 dni temu
  • Kierowca międzynarodowy kat. B

    TTD Michalik

    • Prudnik, opolskie
    Kierowca międzynarodowy kat. B Opis stanowiska praca na trasach międzynarodowych (UE + CH + NO) w systemie 3/1 załadunek i rozładunek towarów dbałość o prawidłowe zabezpiecz…
    • 24 dni temu
  • KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

    • Głuchołazy, opolskie
    Numer oferty: StPr/24/0500 Obowiązki: Transport rzeczy w kraju oraz na terenie UE. Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Pozosta…