Specjalista ds. Komunikacji (PZU Zdrowie)

PZU

  • Warszawa, mazowieckie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 25 dni temu
Twój zakres obowiązków
  • Tworzenie treści PR na temat działalności biznesowej, branżowej i społecznej firmy (materiały dla mediów oraz do kanałów własnych)
  • Wsparcie w prowadzeniu i komunikacji wydarzeń własnych oraz projektów sponsoringowych, (m.in.: partnerstw medialnych, patronatów udzielanych organizacjom medycznym, pacjenckim i health-tech, udziału w konferencjach branżowych)
  • Współpraca z ekspertami medycznymi oraz obszarami wewnątrz organizacji - m.in. placówek medycznych, obsługi pacjenta, innowacji, HR - w zakresie przygotowania treści edukacyjnych
  • Analiza trendów w branży healthcare i wellness oraz opracowywanie rekomendacji treści
  • Współpraca z partnerami i nadzorowanie prac zleconych podmiotom wspierającym komunikację firmy oraz przygotowanie podsumowań prowadzonych działań PR
Nasze wymagania
  • Masz minimum 3 lata doświadczenia w obszarze PR, marketingu lub dziennikarstwa
  • Masz wyższe wykształcenie z zakresu: PR, marketing, dziennikarstwo, polonistyka, nauki społeczne lub pokrewne
  • Masz doświadczenie w realizowaniu komunikacji po stronie agencji PR lub in-house w branży: zdrowia, ubezpieczeń, medtech lub lifestyle i dysponujesz portfolio opracowanych przez Ciebie treści
  • Doświadczenie w organizowaniu wydarzeń firmowych i sponsoringowych będzie dodatkowym atutem
  • Doskonale posługujesz się językiem polskim - w tym zasadami prostego języka - i sprawnie redagujesz teksty, dopasowując je do kanału komunikacji i grupy docelowe
  • Śledzisz trendy w obszarze PR i mediów społecznościowych oraz znasz narzędzia do ich obsługi
  • Umiesz działać samodzielnie według założonego harmonogramu, a efekty swojej pracy przedstawić w formie zwięzłego podsumowania
  • Lubisz różnorodne zadania i łatwo nawiązujesz relacje
To oferujemy
  • Praca w modelu hybrydowym z elastycznymi godzinami rozpoczęcia
  • Umowa o pracę (na zastępstwo)
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Pracowniczy Program Emerytalny w wysokości 7% opłacany przez pracodawcę
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Platforma benefitowa m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe
  • Elastyczna oferta grupowego ubezpieczenie na życie w wielu wariantach
  • Dostęp do bazy szkoleń cyfrowych oraz nowoczesnych platform edukacyjnych
  • Szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników i menedżerów
  • Coroczne konferencje i inicjatywy promujące rozwój kompetencji przyszłości, z udziałem uznanych prelegentów
  • Programy i działania wellbeingowe dla pracowników
  • 2 dni w roku na wolontariat pracowniczy (możesz zrealizować autorski projekt wolontariacki lub wziąć udział w akcji zorganizowanej przez Fundację PZU)
  • Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach 15 sekcji PZU Sport Team (od Badmintona - po Żeglarstwo)
  • Najbardziej zielone biuro w Warszawie (PZU Park) ze strefami relaksu i siłownią
Nie czekaj i zgłoś się już dziś

PZU