MONTER WOD-KAN

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Łomża, podlaskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0397
Obowiązki:Monter instalacji wod-kan. i gazowych.
/praca woj. podlaskie/Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe/staż pracy: min. 1 rok, mile widziana umiejętność zgrzewania rur PE.
Miejsce pracy: Poznańska 77, 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślonyStaż pracy: lata: 1Wymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca