ŚLUSARZ (m / k) w Deutsche Bahn

Walter-Fach-Kraft

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Poszukujemy osoby na stanowisko: ŚLUSARZ | miejsce pracy: Berlin - NiemcyŚLUSARZ (m / k) w Deutsche BahnOferta
  • praca dla niemieckiej kolei
  • niemiecka umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • w pełni wyposażone zakwaterowanie
  • płatne nadgodziny, urlopy, premie
Benefity
  • zniżki w sklepach sportowych i odzieżowych, sklepach z elektroniką
  • zniżki w wybranych hotelach i restauracjach, biurach podróży
  • zniżki na wybrane wydarzenia kulturowe, rozrywkowe i sportowe
  • i wiele innych!
Obowiązki
  • prace ślusarskie w terminalu kolejowym
  • konserwacja i naprawa
  • doświadczenie w pracy jako ślusarz
  • język niemiecki komunikatywny

Gowork

Podobne oferty pracy

  • ŚLUSARZ (m / k) w Deutsche Bahn

    Walter-Fach-Kraft

    • Szczecin, zachodniopomorskie
    Poszukujemy osoby na stanowisko: ŚLUSARZ (m/k) | miejsce pracy: Berlin - Niemcy ŚLUSARZ (m / k) w Deutsche Bahn (065) Oferta praca dla niemieckiej kolei niemiecka umowa o p…
    • 29 dni temu
  • ŚLUSARZ (m / k) w Deutsche Bahn

    Walter-Fach-Kraft

    • Szczecin, zachodniopomorskie
    Poszukujemy osoby na stanowisko: ŚLUSARZ | miejsce pracy: Berlin - Niemcy ŚLUSARZ (m / k) w Deutsche Bahn (058) Oferta praca dla niemieckiej kolei niemiecka umowa o pracę w…
    • 20 dni temu
  • ŚLUSARZ (m / k) w Deutsche Bahn

    Walter-Fach-Kraft

    • Szczecin, zachodniopomorskie
    Poszukujemy osoby na stanowisko: ŚLUSARZ (m/k) | miejsce pracy: Berlin - Niemcy ŚLUSARZ (m / k) w Deutsche Bahn (062) Oferta praca dla niemieckiej kolei niemiecka umowa o p…
    • 13 dni temu